Popis

NOW Productions vyrobila pro FTV Prima první sedmidílnou sérii pořadu Milionář mezi námi, jde o českou verzi celosvětově úspěšné britské sociální docureality Secret Milionaire.

Bohatý milionář na týden opustí rodinu i úspěšné podnikání a vydá se do jedné z problematických lokalit v ČR. Zde pod změněnou identitou pracuje jako dobrovolník a pomáhá v dobročinných organizacích. Musí si vystačit s existenčním minimem, k dispozici má pouze základní ubytování. Při práci v charitativních organizacích poznává ty, kteří pomáhají potřebným i ty, kteří pomoc potřebují. Na konci své cesty v emotivním osobním setkání odhalí svoji skutečnou identitu a věnuje vlastní peníze tam, kde mohou nejvíce pomoci.

Sedm statečných milionářů – Simona Kijonková, Karel Janeček, Jiří Antoš, Lenka Hlavatá, Václav Staněk, Petra Plemlová a Martin Hausenblas, lišící se věkem, oborem činnosti i životním příběhem se vydalo do různých míst napříč Českou republikou od Plzně až po Ostravu, kde v prostřednictvím různých charitativních organizací pomáhali řešit široké spektrum sociálních, zdravotních i společenských znevýhodnění.

Vysílatel

TV Prima

Majitel formátu

Banijay

Režie

Tomáš Bojar
Markéta Ekrt Válková
Jakub Sommer
Pavel Nosek
Jiří Fedurco

Podobné projekty

Pro vyhledání začněte psát a stiskněte Enter