Popis

NOW Productions dokončilo natáčení první sezóny česko-slovenské adaptace úspěšného francouzského seriálu Call My Agent. Osmidílnou sérii pro VOD platformy prima+ a JOJ play pro Primu a TV JOJ realizovala NOW Productions pod názvem Vytoč mého agenta.

Seriál Call My Agent posbíral ve světě řadu prestižních cen a desítky nominací (např. Emmy Awards, Critics Choice Awards). Ve Francii je série nedostižným hitem, aktuálně se seriál s původním francouzským názvem Dix Pour Cent adaptuje ve dvaceti zemích světa.

Česko-slovenská adaptace Vytoč mého agenta stojí na stejných základech jako francouzská předloha: špičkové režii, brilantním hereckém obsazení a perfektním scénáři. Pro sérii se podařilo získat nejlepší, ale také nejvytíženější české a slovenské herce současnosti.

V castingové agentuře je každý den plný složitých i komediálních situací, jak pracovních, tak lidských. Snaha uspokojit náročné potřeby hereckých hvězd, neustálý boj s konkurencí, komplikované osobní vztahy, které se přirozeně pletou i do pracovních záležitostí. To vše musí tým hereckých agentů zvládnout a obstát v každodenním v boji, který s sebou přináší absurdní i komické situace, stejně jako dojemné momenty a opravdová lidská dramata.

Každá epizoda má svůj samostatný uzavřený příběh s jednou hereckou hvězdou, což dává divákovi možnost zažít herce nejen jako charakterní postavy, ale jako jedinečné, křehké a často velmi rozporuplné a emotivní bytosti. Jedinečnost projektu podtrhuje zábavný model, ve kterém herecké hvězdy, které agentura zastupuje, hrají samy sebe.

Hlavní role hereckých agentů Jiřího, Mariana, Andrey a Yvety hrají Kryštof Hádek, Tomáš Maštalír, Martha Issová a Zuzana Kronerová.

Sebe sama v rolích hereckých hvězd ztvárnili Klára Issová, Iva Janžurová, Sabina Remundová, Zlata Adamovská, Taťjana Medvecká, Táňa Pauhofová, Jiří Langmajer, Gabriela Marcinková, Stanislav Majer, Juraj Loj, Bolek Polívka nebo Michal Dlouhý.

Česko-slovenskou hereckou špičkou obsazený osmidílný seriál Vytoč mého agenta vzniká v režii Michala Blaška a Jakuba Machaly, kreativním dramaturgem je režisérka Alice Nellis, producentem za NOW Productions je Gordon Lovitt.

Vysílatel

TV Prima, TV JOJ
VOD platformy prima+ a JOJ play

Režie

Michal Blažko, Jakub Machala

Kreativní dramaturgie

Alice Nellis

Kamera

Matěj Pinos, Nick Kollár

Architekt

Adam Pitra

Podobné projekty

Pro vyhledání začněte psát a stiskněte Enter

Good Old Czechs