Aktuality

NOW Productions

NOW Productions úspěšně připravuje a realizuje projekty pro televizní vysilatele v tuzemsku i zahraničí, stejně jako zakázky pro korporátní klienty.

Jsme produkční společnost zabývající se vývojem a výrobou původních televizních pořadů pro český i zahraniční trh, stejně tak i adaptací a produkcí mezinárodních formátů pro tuzemské vysílatele. Zaměřujeme se na oblast zábavy, reality a lifestyle pořadů i na přípravu a realizaci dramatické a dokumentární tvorby.

NOW Productions také spolupracuje s korporátními klienty, pro které je schopna připravit optimální způsob komunikace a klíčová sdělení doručit prostřednictvím televize, webu a mobilních aplikací určeným cílovým skupinám.

Spolupracujeme s předními talenty i osvědčenými odborníky abychom zajistili tu nejvyšší kreativní a produkční kvalitu všech našich pořadů a projektů.

 • Gordon Lovitt
  Gordon Lovitt

  Gordon se aktivně podílí na řízení a kreativním vývoji všech projektů NOW Productions. Dříve byl programovým ředitelem České televize, ředitelem programu TV Prima a kanálu Prima Cool a řídil programování rumunské stanice TVR1. Produkoval různé televizní formáty, kromě práce pro televizní stanice získal i cenné zkušenosti v oblasti firemní komunikace a PR. Jako konzultant v oblasti komunikace pracuje pro mezinárodní klienty z celé Evropy, fungoval i jako lektor Evropské vysílací unie (EBU) pro problematiku televizního programování.

 • Petr Soukup
  Petr Soukup

  Petr pracuje na projektech NOW Productions jak po stránce realizační, tak po stránce vývoje a kreativní přípravy. Je producent, dramaturg a scénárista, dříve  pracoval jako kreativní a výkonný producent na vývoji a výrobě nových formátů v produkčním centru TV Nova. Pro CME vytvořil několik nových formátů, produkoval zejména pořady v oblasti reality show, zábavy a lifestyle, podílel se na výrobě velkých zábavných show. Má také rozsáhlé zkušenosti s vývojem a výrobou pořadů v rámci nezávislých produkčních společností.

 • Petra Ptáčková
  Petra Ptáčková Producentka

  Petra v NOW Productions pracuje jako producentka a vedoucí výroby. Zároveň hledá a rozvíjí nové talenty. Má zkušenosti s filmovou distribucí a na svém kontě má kromě celovečerního Skoro úplně vymyšleného filmu i nespočet krátkých animovaných filmů. Organizuje také živé eventy, festivaly a koncerty.

  Je absolventkou zlínské FMK UTB a pražské FAMU.

 • Martin Papesch Huleja
  Martin Papesch Huleja Vedoucí produkce

  Martin pracuje primárně jako produkční a manažer výroby, ale díky svým mnoha schopnostem a dovednostem je schopen spolu s produkcí na menších projektech poskytnout i kreativní a producentskou podporu. Pracoval na projektech České televize, TV Prima i pro Stream.cz. Se společností Now Productions spolupracuje již od roku 2012.

Pro televizní stanice

NOW Productions sází na nejvyšší kvalitu, jak v kreativitě a přitažlivosti obsahu, tak i z hlediska produkční hodnoty, provedení a výsledné podoby vyráběných pořadů. V průběhu vývoje i výroby pořadů zohledňujeme potřeby vysílatele, poskytujeme služby „šité na míru“ s ohledem na postavení vysílatele na trhu, jeho aktuální záměry, dlouhodobou programovou strategii i požadovaný rating.

V současné době se nejvíce zaměřujeme na formáty z oblasti zábavy, reality show a životního stylu, připravujeme i vlastní dramatickou tvorbu.

Realizujeme tři základní kategorie pořadů:

Originální obsah pro primetime

Originální obsah pro primetime

NOW Productions nabízí originální koncepty a kvalitní formáty, které spolu s přesně vybranými účinkujícími naplňují všechny požadavky na divácky úspěšný primetimeový pořad.

Hospoda U Druhé šance, VylomeninyComedy Club, Vysoká škola života, Tos neviděl!

Originální obsah pro pozdní odpoledne

Originální obsah pro pozdní odpoledne

NOW Productions nabízí vynikající originální formáty, které vysílateli zajistí zvýšení sledovanosti i v programových slotech, do kterých nemůže investovat potřebné prostředky. NOW Productions zajišťuje vysílateli podporu a s daným formátem přivádí i vhodné sponzory.

Karolína – domací kuchařka

Zahraniční formáty

Zahraniční formáty

NOW Productions vyhledává na mezinárodním trhu nejvhodnější formáty pro konkrétního vysílatele a jeho potřeby, adaptuje je pro místní podmínky, zajistí nejvhodnější obsazení a zaručí tak úspěšný přenos osvědčených formátů pro české diváky.

Vylomeniny, Comedy Club

Pro firmy

Propagace značky

Propagace značky

NOW Productions nabízí nalezení vhodného obsahu a tvorbu TV formátů v souladu s marketingovými potřebami firmy a pro propagaci značky jedinečné spojení s úspěšným a sledovaným pořadem. Radíme firmám jak v plné šíři využít úspěch pořadu, se kterým jsou sponzorsky svázány při použití všech možných komunikačních kanálů.

Karolína – domací kuchařka, Hospoda U Druhé šance, Billa, Adidas 6v1, Adidas Climacool

Komunikační služby

Komunikační služby

NOW Productions dokáže vytvořit prémiový obsah, jehož prostřednictvím lze uvést do života nové ideje, podněty, firemní strategie i výrobky. Hledáme tvůrčí řešení specificky zaměřená na potřeby klienta:

Pro online doručení obsahu prostřednictvím široké platformy chytrých zařízení  Pro představení nových produktů, zajímavých podnětů, iniciativ, výsledků apod.  Tréninková videa a vzdělávací produkty pro zaměstnance, dodavatele, partnery atd.  Agenturní nebo zpravodajský záznam z akce

RAF, Kiki and Maki, HP, Adidas 6v1, Adidas Climacool, IKEA

NOW Productions zastupuje Karolínu ve všech komerčních aktivitách a projektech.

Karolína – domácí kuchařka

karolina-domaci-kucharka-kniha
karolina-domaci-kucharka-kniha2
karolina-domaci-kucharka-kniha3
karolina-kniha4

Karolína Kamberská

vášnivá kuchařka, úspěšná novinářka, autorka receptů a kuchařek, food kritička, zpěvačka, matka tří dětí

Od roku 2014 má vlastní kuchařský pořad na TV Prima – Karolína, domácí kuchařka. Aktuálně je vysílána již pátá řada tohoto pořadu. Karolína cítí velkou slabost pro „kouzlo starých časů“ a úctu k recepturám prověřeným mnoha generacemi. Zaměřuje se na využití kuchařské tradice našich prababiček a hledá moderní řešení vhodná pro současnou zaměstnanou ženu – proto jsou její recepty praktické a snadno použitelné, jsou vhodné i pro nepříliš zkušené kuchaře.

Now Productions produkuje a vyrábí pořad Karolína, domácí kuchařka a je i vydavatelem stejnojmenných kuchařek. Oficiální stránky pořadu.

NOW Productions zastupuje Karolínu Kamberskou ve všech komerčních aktivitách a projektech, které se týkají vaření, gastronomie a prezentace jejích receptů. V případě žádosti o spolupráci a jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte.

Naše práce

Spojte se s námi!

Kde nás najdete

NOW Productions
Biskupský dvůr 1152/2
110 00 Praha 1-Nové Město

e-mail: info(at)nowproductions.cz

IČ: 24202398
DIČ: CZ24202398

NOW Productions zpracovává osobní údaje podle nařízení GDPR. Poučení o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Pro vyhledání začněte psát a stiskněte Enter