Aktuality

NOW Productions

NOW Productions úspěšně připravuje a realizuje projekty pro televizní vysilatele v tuzemsku i zahraničí, stejně jako zakázky pro korporátní klienty.Jsme produkční společnost zabývající se vývojem a výrobou původních televizních pořadů pro český i zahraniční trh, stejně tak i adaptací a produkcí mezinárodních formátů pro tuzemské vysílatele. Zaměřujeme se na oblast zábavy, reality a lifestyle pořadů i na přípravu a realizaci dramatické a dokumentární tvorby.

NOW Productions také spolupracuje s korporátními klienty, pro které je schopna připravit optimální způsob komunikace a klíčová sdělení doručit prostřednictvím televize, webu a mobilních aplikací určeným cílovým skupinám.

Spolupracujeme s předními talenty i osvědčenými odborníky abychom zajistili tu nejvyšší kreativní a produkční kvalitu všech našich pořadů a projektů.

 • Gordon Lovitt
  Gordon Lovitt

  Gordon se aktivně podílí na řízení a kreativním vývoji všech projektů NOW Productions. Dříve byl programovým ředitelem České televize, ředitelem programu TV Prima a kanálu Prima Cool a řídil programování rumunské stanice TVR1. Produkoval různé televizní formáty, kromě práce pro televizní stanice získal i cenné zkušenosti v oblasti firemní komunikace a PR. Jako konzultant v oblasti komunikace pracuje pro mezinárodní klienty z celé Evropy, fungoval i jako lektor Evropské vysílací unie (EBU) pro problematiku televizního programování.

 • Petr Soukup
  Petr Soukup

  Petr pracuje na projektech NOW Productions jak po stránce realizační, tak po stránce vývoje a kreativní přípravy. Je producent, dramaturg a scénárista, dříve  pracoval jako kreativní a výkonný producent na vývoji a výrobě nových formátů v produkčním centru TV Nova. Pro CME vytvořil několik nových formátů, produkoval zejména pořady v oblasti reality show, zábavy a lifestyle, podílel se na výrobě velkých zábavných show. Má také rozsáhlé zkušenosti s vývojem a výrobou pořadů v rámci nezávislých produkčních společností.

 • Petra Ptáčková
  Petra Ptáčková

  Petra v NOW Productions pracuje jako producentka a vedoucí výroby. Zároveň hledá a rozvíjí nové talenty. Má zkušenosti s filmovou distribucí a na svém kontě má kromě celovečerního Skoro úplně vymyšleného filmu i nespočet krátkých animovaných filmů. Organizuje také živé eventy, festivaly a koncerty.

  Je absolventkou zlínské FMK UTB a pražské FAMU.

Pro televizní stanice

NOW Productions sází na nejvyšší kvalitu, jak v kreativitě a přitažlivosti obsahu, tak i z hlediska produkční hodnoty, provedení a výsledné podoby vyráběných pořadů. V průběhu vývoje i výroby pořadů zohledňujeme potřeby vysílatele, poskytujeme služby „šité na míru“ s ohledem na postavení vysílatele na trhu, jeho aktuální záměry, dlouhodobou programovou strategii i požadovaný rating.

V současné době se nejvíce zaměřujeme na formáty z oblasti zábavy, reality show a životního stylu, připravujeme i vlastní dramatickou tvorbu.

Realizujeme tři základní kategorie pořadů:

Originální obsah pro primetime

Originální obsah pro primetime

NOW Productions nabízí originální koncepty a kvalitní formáty, které spolu s přesně vybranými účinkujícími naplňují všechny požadavky na divácky úspěšný primetimeový pořad.

Hospoda U Druhé šance, VylomeninyComedy Club, Vysoká škola života, Tos neviděl!, Na Pavláska, Milionář mezi námi

Originální obsah pro pozdní odpoledne

Originální obsah pro pozdní odpoledne

NOW Productions nabízí vynikající originální formáty, které vysílateli zajistí zvýšení sledovanosti i v programových slotech, do kterých nemůže investovat potřebné prostředky. NOW Productions zajišťuje vysílateli podporu a s daným formátem přivádí i vhodné sponzory.

Karolína – domací kuchařka

Zahraniční formáty

Zahraniční formáty

NOW Productions vyhledává na mezinárodním trhu nejvhodnější formáty pro konkrétního vysílatele a jeho potřeby, adaptuje je pro místní podmínky, zajistí nejvhodnější obsazení a zaručí tak úspěšný přenos osvědčených formátů pro české diváky.

Vylomeniny, Comedy Club, Utajený šéf, Milionář mezi námi

Pro firmy

Propagace značky

Propagace značky

NOW Productions nabízí nalezení vhodného obsahu a tvorbu TV formátů v souladu s marketingovými potřebami firmy a pro propagaci značky jedinečné spojení s úspěšným a sledovaným pořadem. Radíme firmám jak v plné šíři využít úspěch pořadu, se kterým jsou sponzorsky svázány při použití všech možných komunikačních kanálů.

Karolína – domací kuchařka, Hospoda U Druhé šance, Billa, Adidas 6v1, Adidas Climacool

Komunikační služby

Komunikační služby

NOW Productions dokáže vytvořit prémiový obsah, jehož prostřednictvím lze uvést do života nové ideje, podněty, firemní strategie i výrobky. Hledáme tvůrčí řešení specificky zaměřená na potřeby klienta:

Pro online doručení obsahu prostřednictvím široké platformy chytrých zařízení  Pro představení nových produktů, zajímavých podnětů, iniciativ, výsledků apod.  Tréninková videa a vzdělávací produkty pro zaměstnance, dodavatele, partnery atd.  Agenturní nebo zpravodajský záznam z akce

RAF, Kiki and Maki, HP, Adidas 6v1, Adidas Climacool, IKEA

Naše práce

Karolína – domácí kuchařka

karolina-domaci-kucharka-kniha
karolina-domaci-kucharka-kniha2
karolina-domaci-kucharka-kniha3
karolina-kniha4

Karolína Kamberská

vášnivá kuchařka, úspěšná novinářka, autorka receptů a kuchařek, food kritička, zpěvačka, matka tří dětí

Od roku 2014 má vlastní kuchařský pořad na TV Prima – Karolína, domácí kuchařka. Aktuálně je vysílána již pátá řada tohoto pořadu. Karolína cítí velkou slabost pro „kouzlo starých časů“ a úctu k recepturám prověřeným mnoha generacemi. Zaměřuje se na využití kuchařské tradice našich prababiček a hledá moderní řešení vhodná pro současnou zaměstnanou ženu – proto jsou její recepty praktické a snadno použitelné, jsou vhodné i pro nepříliš zkušené kuchaře.

Now Productions produkuje a vyrábí pořad Karolína, domácí kuchařka a je i vydavatelem stejnojmenných kuchařek. Oficiální stránky pořadu.

NOW Productions zastupuje Karolínu Kamberskou ve všech komerčních aktivitách a projektech, které se týkají vaření, gastronomie a prezentace jejích receptů. V případě žádosti o spolupráci a jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte.

NOW Productions zastupuje Karolínu ve všech komerčních aktivitách a projektech.

Spojte se s námi!

Kde nás najdete

NOW Productions
Biskupský dvůr 1152/2
110 00 Praha 1-Nové Město

e-mail: info(at)nowproductions.cz

IČ: 24202398
DIČ: CZ24202398

NOW Productions zpracovává osobní údaje podle nařízení GDPR. Poučení o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Pro vyhledání začněte psát a stiskněte Enter